Een eigen thuis, een leven lang, dat wil toch iedereen. Op onze unieke woonlocatie De Vaste Burcht in Rossum zijn wij bezig met een transitie. De locatie gaat van wonen & behandelen, naar een locatie waar onze cliënten zelfstandig kunnen wonen “met een plus”. De cliënt voelt zich veilig, in een vertrouwde omgeving en kan met gemak gebruik maken van de aanwezige faciliteiten. Voor ons team zijn we op zoek een nieuwe collega voor de functie van:
 
Verpleegkundige niveau 5|De Vaste Burcht (24-32 uur, uren in overleg)
 
Jij als Verpleegkundige niveau 5… 

bent eindverantwoordelijk voor de kwaliteit en veiligheid van gehele zorg voor de cliënten op onze woonlocatie De Vaste Burcht. Jij coördineert de zorg rondom de cliënt en indiceert de zorg die nodig is. Van jou als verpleegkundige niveau 5 wordt verwacht dat je in staat bent om de kwaliteit van zorg te optimaliseren. Je weet hierin je collega’s, leerlingen en stagiaires te stimuleren en enthousiasmeren en vindt het leuk om jouw kennis met hen te delen. Je neemt de cliënten en het team mee in de transformatie naar de nieuwe setting van “wonen met een plus”. Je weet als geen ander hoe je het team meekrijgt en coacht hen waar nodig. Het team werkt op basis van een individueel zorgleefplan en zorgt ervoor dat deze nauw aansluit op de behoefte van de cliënten. Jouw team vergroot de zelfredzaamheid waar mogelijk en creëert veiligheid en geborgenheid voor de cliënten. Hierbij staat de kwaliteit van leven van de cliënt centraal. 

Verpleegkundig leiderschap

Als verpleegkundige niveau 5 vervul je binnen je team en onze organisatie een centrale rol als het gaat om de bevordering van een lerende cultuur, waarin jij en jouw team zich kan verbeteren en bekwamen. Santé Partners ziet de waarde van jou als verpleegkundige niveau 5 en wil je graag verder in je kracht zetten. Daarom kennen we binnen onze organisatie het traject Verpleegkundig Leiderschap  waarin jouw ontwikkeling als wijkverpleegkundige centraal staat.

Wat wij bieden?
Uiteraard verdien je een salaris passend bij jouw functie en kennis en ervaring als Verpleegkundige niveau 5. Deze functie wordt gewaardeerd volgens FWG 50 (CAO VVT) minimaal €2.554- en maximaal €3.707 bruto per maand op basis van 36 uur. Afhankelijk van jouw rooster heb je ook recht op onregelmatigheid toeslag, want je werkt flexibel. We bieden je ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenopbouw, een goede reiskostenregeling, een eindejaarsuitkering (8,33 %), aanvullend volgen er een cao verhoging van 3% per juli 2021. Je krijgt een mobiele telefoon en laptop. Daarnaast zijn er diverse mogelijkheden om je verder te ontwikkelen via onze Santé Academie, met een ruim aanbod van cursussen, scholing en opleidingen. De VTH-scholing worden gefaciliteerd en vergoed door de Santé Academie. Tevens heb je ruim 6 weken vakantie. Wij investeren in mensen, dus ook in jou!

 

Wie ben jij?
Je bent minimaal in het bezit van een mbo diploma verpleegkunde en beschikt daarbij over een geldige BIG registratie.
Jouw verpleegtechnische handelingen zijn up-to-date of je bent bereid deze te behalen via onze Academie. 
Je werkt met cliënten, dus je bent iemand met veel inlevingsvermogen. Mensen voelen zich prettig en veilig bij jou. Daarom ben je ook iemand die erg communicatief-en sociaalvaardig is. 
Jouw VTH-handelingen zijn up-to-date of je bent bereid deze te behalen.
Tevens beschik je over improvisatievermogen om in onverwachte situaties goed te kunnen schakelen. Dit vraagt om flexibiliteit en een goede dosis stressbestendigheid. 
Je bent een verpleegkundige die graag regie heeft over haar eigen werkzaamheden, maar je weet ook een waardevol onderdeel van een team te zijn. 
Aanvullend neem je graag initiatief tot het verbeteren van de kwaliteit in de zorg.
   
  Informatie en solliciteren
  Ben jij hét vertrouwde gezicht voor ons team? Dan is deze baan als verpleegkundige niveau 5, passend voor jou. Solliciteer dan via de ‘direct solliciteren button’ Voor meer informatie neem gerust contact op met onze recruiter Priscilla Klip (06-12821476) of recruitment assistent Mary Sohilait (06-10887915). Nemen wij niet direct op? Klik op het What’sApp icoontje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op. Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met de gebiedsmanager, Janneke de Keijzer (06-20841749).

  Wat we nog meer bieden

  Werken in de regio…

  Binnen Santé Partners zijn er zo'n 85 wijkteams, er is dus altijd wel team bij jou in de regio. Reizen voor een leuke baan, vinden wij niet nodig. Wij gaan dan ook samen met jou op zoek naar een passend baan bij jou in de buurt.

  Lekker in je vel...

  Wij waarderen jouw inzet! Santé Partners investeert in jouw gezondheid, vitaliteit en fitheid. Wij organiseren fit- en vitaal markten, geven korting op onze aangesloten sportscholen en bieden diverse e-learningmodules aan zoals Mindfullness en Doen waar je blij van wordt.

  De leuke dingen…

  Naast jouw salaris bieden we je ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering (8,33%), ruim zes weken vakantie en een goede pensioenregeling. Santé Partners hecht veel waarde aan een goede werk-privé balans. Samen met jou kijken we welk type contract het beste bij jou past.

  Leren en ontwikkelen..

  Wie gezond en vitaal wil zijn, heeft water en voedingsstoffen nodig. Om kennis op te doen en jezelf persoonlijk te ontwikkelen, heb je bekende en nieuwe verfrissende leerstof nodig. Waardoor je ook weer kunt groeien in je werk. De Santé Partners Academie bied je deze groei! En dat alles op één centrale plek!

  Jouw sollicitatieprocedure

  Je solliciteert
  Leuk dat je gesolliciteerd hebt! Binnen twee weken na het indienen van jouw sollicitatie, hoor jij hoe de verdere sollicitatieprocedure eruit gaat zien.
  Eerste gesprek
  We maken graag persoonlijk kennis met je. Mocht het van beide kanten klikken, dan winnen we een referentie bij je in. Er volgt vaak nog een tweede gesprek.
  Tweede gesprek
  Wij vinden het erg belangrijk dat er een klik is met jouw directe collega’s. Het tweede gesprek zal plaatsvinden met iemand van het team of je loopt een keer een dagje mee.
  Arbeidsvoor­waarden
  Gefeliciteerd met je nieuwe baan! We nodigen je uit voor een arbeidsvoorwaardengesprek.
  Aan 't werk
  Welkom bij Santé Partners! Leuk dat je onze nieuwe collega wordt. Je ontvangt snel een uitnodiging voor onze introductiedag.

  Relevante vacatures

  Bekijk alle vacatures

  Verhalen van jouw collega's

  Geen vacature missen?

  Stel je eigen vacaturemelding in en ontvang per e-mail nieuwe vacatures die voor jou interessant zijn, of stuur ons een open sollicitatie.