Ben jij een echte regelaar en op zoek naar een baan waarin het werk elke dag anders is? Ben je een expert in het oplossen van ondersteuningsvragen van cliënten? In de functie van wijkverpleegkundige in Buren en Beusichem ben je de spil én het gezicht van de wijk. Samen met de zorgteams streef je naar de beste zorg in de wijk. Hierbij verder kijkend dan enkel de zorg, de zelfredzaamheid van de cliënt staat voorop. Spreekt dit je aan? Lees dan snel verder...

Wijkverpleegkundige – Buren en Beusichem (voornamelijk dagdiensten)
24 uur per week

Jij als wijkverpleegkundige… 
bouwt samen met collega’s in de wijk aan een professioneel team, met als doel de cliënten (jong en oud) zo zelfstandig mogelijk te laten wonen en leven. Als wijkverpleegkundige draag je de eindverantwoordelijkheid op zorginhoud, door het indiceren van de juiste zorg per cliënt. Je bent tevens de spil in diverse zorgnetwerken in jouw wijk (denk hierbij aan de huisartsen, ziekenhuis, GGD, Welzijnsorganisatie etc.). Je werk is elke dag anders. Je voert verpleegkundige taken uit, maar komt bijvoorbeeld ook in aanraking met verschillende culturen, treft psychische of verstandelijke problematieken en coördineert in de zorg voor de terminale cliënten. Als wijkverpleegkundige heb je een bijzonder afwisselende baan, waarin je door de variatie in het werk, jezelf dagelijks verder kan blijven ontwikkelen. Tevens ben je een coach en aanspreekpunt voor jouw team. Ook zijn multidisciplinaire overleggen onderdeel van je functie. Kortom, als wijkverpleegkundige ben je een veelzijdige professional. Je werkt voornamelijk dagdiensten maar je bent wel flexibel indien nodig.

Jouw nieuwe werkplek
Je komt te werken in een gedreven team wat doorlopend bezig is met het optimaliseren van kwaliteit. Het team bestaat uit 18 vaste medewerkers: verzorgenden, VIG’ers, wijkverpleegkundigen, verpleegkundigen, helpende en een aantal oproepkrachten.

Hoe je werkdag er precies uitziet, verschilt veel per dag. Gemiddeld krijgen ongeveer 100 cliënten zorg van ons team en zijn we van 7.00 tot 23.00 bereikbaar. Er is genoeg wisseling in routes en clip situaties. Het gebied Buren-Beusichem omvat acht dorpsgebieden, omdat de afstanden wat groter zijn is het belangrijk dat je een auto hebt. De cliënten die we in zorg hebben zijn van alle leeftijden met verschillende zorgvragen. Deze zorgvragen kunnen o.a. voortvloeien uit ouderdomsklachten. Maar ook chronische aandoeningen als diabetes, COPD, reuma en CVA komen voor. Het kan zijn dat we intensieve terminale zorgverlening bieden of juist kortdurende herstelzorg na een ziekenhuisopname.

Jouw arbeidsvoorwaarden (o.b.v. 36 uur)
• een bruto maandsalaris tussen de €3.177- en €4.264,- schaal FWG 50 (cao VVT)
• uitgangspunt is vast dienstverband na de proeftijd
• onregelmatigheidstoeslag
• een laptop en telefoon 
• reiskostenvergoeding conform cao
• pensioenopbouw
• eindejaarsuitkering van 8,33%
• ruim zes weken vakantie
• 8% vakantiegeld
• gratis trainingen en VTH-scholing bij de Santé Academie

Jouw inbreng 
Voor deze vacature breng je mee:

✓ een afgeronde HBO-V diploma of je bent gediplomeerd A-verpleegkundige met aanvullende MGZ
✓ je beschikt over een geldige BIG registratie
✓ jouw verpleegtechnische handelingen zijn up-to-date of je bent bereid deze te behalen via onze Academie
✓ je bent communicatief sterk en beschikt over de nodige overtuigingskracht 
✓ je hebt oog voor kwaliteit
✓ je bent kritisch en beschikt over reflectievermogen

Samen sterk met Santé Partners
Samen maken wij het verschil, elke dag opnieuw. Jij als professional weet als geen ander wat er speelt. Bij Santé Partners vertrouwen we dan ook op jouw expertise.

Je krijgt de vrijheid en verantwoordelijkheid om samen met je collega’s, cliënt en andere betrokkenen de juiste ondersteuning te bieden, op het juiste moment. 

Jouw professionele ontwikkeling en een goed evenwicht tussen werk en privé zijn erg belangrijk. Wij ondersteunen je hierbij en kijken samen waar jij blij van wordt en wat je nodig hebt, zodat jij kunt doen waar je goed in bent.

Door onze krachten te bundelen, zowel binnen als buiten Santé Partners, geven we kleur aan het leven van mensen.
 

Solliciteren?
Ben jij de ontbrekende schakel voor ons team? Solliciteer dan via de ‘direct solliciteren’ button. Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met gebiedsmanager Monique van Stuivenberg (06–12982233) Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure mail je naar werken@santepartners.nl

Bij Santé Partners krijg je in je dagelijkse werk te maken met vertrouwelijke gegevens. Voor nieuwe medewerkers stellen we een VOG (verklaring omtrent gedrag) verplicht en is dit onderdeel van de aanstellingsprocedure. 

Santé Partners zoekt graag zelf haar kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Eerst kennismaken voordat je solliciteert?

Eerst kennismaken voordat je solliciteert?

Dat kan! Onze recruiters Lea en Cheyenne maken graag tijd voor je vrij om samen te kijken naar wat bij jou past.

Wat we nog meer bieden

We geven elkaar aandacht

Elkaar zien, horen en waarderen is voor ons de basis in hoe we met elkaar omgaan. Zo heb je regelmatig contact met jouw leidinggevende over hoe het met je gaat. We staan als team en collega’s ook stil bij bijzondere momenten. Zo wordt er bijvoorbeeld elke maand de Santé trofee uitgereikt aan een collega of team die iets bijzonders heeft gedaan.

We maken je werk makkelijker

Het is belangrijk dat je de juiste middelen en ondersteuning krijgt die je nodig hebt om je werk ook goed uit te voeren. Zo zorgen we dat je snel over de juiste spullen beschikt en dat je weet waar je terecht kan met vragen. Daarnaast we hebben collega digicoaches die jou kunnen helpen wanneer je bijvoorbeeld vragen hebt op het gebied van ICT.

Jouw professionele stem telt

Bij Santé Partners kan je je professionele stem laten horen, bijvoorbeeld via een van onze vakgroepen of onze themacommissies. Zo kan je echt meebeslissen over je werk.

We verbinden en ontmoeten

Tijdens jouw eerste 100 dagen is er veel aandacht voor elkaar leren kennen, ontmoetingen en blijvende verbindingen. We hebben daarnaast verschillende ontmoetingsplekken in de regio’s waar je collega’s en samenwerkingspartners kan ontmoeten.

We gaan voor een goede balans

Om goede zorg en ondersteuning te kunnen geven vinden we het belangrijk dat je eerst voor jezelf zorgt. We helpen je bij het bewaken van je grenzen, werkdruk en er is aandacht voor flexibele werktijden en contracten.

We zorgen voor duidelijkheid

Het is voor ons belangrijk dat je de ruimte krijgt om je werk goed uit te voeren en daarin verder te groeien. Het helpt daarbij dat voor iedereen duidelijk is waar hij/zij verantwoordelijk voor is en wat je van anderen kan verwachten. Zo kunnen we echt op elkaar bouwen en vertrouwen.

We blijven leren en ontwikkelen

Samen leren en ontwikkelen vinden we belangrijk. Onze kernwaarden die daarbij horen zijn: we doen het samen, we zijn deskundig en we geven en nemen verantwoordelijkheid. Daarnaast leiden wij onze professionals ook zelf op op het gebied van specifieke vaardigheden. Dit doen we in ons skillslabs in verschillende regio’s.

De stappen in jouw sollicitatie

Eerst een kop koffie?
Dat kan! Je kan een moment in onze agenda's inplannen, dan kijken we samen naar jouw wensen en mogelijkheden.
Eerste kennismakingsgesprek
Jouw toekomstige collega's maken graag kennis met je op locatie. Een klik van beide kanten vinden we belangrijk!
Je loopt een dagje mee
Zo kom je erachter wat het werk precies inhoudt en zie je gelijk jouw toekomstige werkplek. Deze uren krijg je uitbetaald als je bent aangenomen!
Arbeidsvoorwaarden
Heb je een fijne kennismaking gehad en is het meelopen van beide kanten goed bevallen? Dan plannen we een salarisgesprek met je in om de arbeidsvoorwaarden door te nemen.
Welkom nieuwe collega!
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Leuk dat je onze nieuwe collega wordt. Je ontvangt snel een uitnodiging voor onze introductiedag.

Andere vacatures

Bekijk alle vacatures

Geen vacature missen?

Stel je eigen vacaturemelding in en ontvang per e-mail nieuwe vacatures die voor jou interessant zijn, of stuur ons een open sollicitatie.