Een eigen thuis, een leven lang, dat wil toch iedereen. Op onze unieke woonlocatie Isabelle in Culemborg zijn wij bezig met een transitie. De locatie gaat van wonen & behandelen, naar een locatie waar onze cliënten zelfstandig kunnen wonen “met een plus”. De cliënt voelt zich veilig, in een vertrouwde omgeving en kan met gemak gebruik maken van de aanwezige faciliteiten. 
Voor ons team zijn we op zoek een nieuwe collega voor de functie van: 
 
Verpleegkundige niveau 5|Culemborg
(16 - 20 uur, uren in overleg)
 
Jij als Verpleegkundige niveau 5…
bent eindverantwoordelijk voor de kwaliteit en veiligheid van gehele zorg voor de cliënten op onze woonlocatie Isabelle. Je neemt het team mee in de transformatie naar de nieuwe setting van “wonen met een plus” en stuurt hen naar zelfstandigheid. Je weet als geen ander hoe je het team meekrijgt en coacht hen waar nodig. Het team werkt op basis van een individueel zorgleefplan en zorgt ervoor dat deze nauw aansluit op de behoefte van de cliënten. Jouw team vergroot de zelfredzaamheid waar mogelijk en creëert veiligheid en geborgenheid voor de cliënten. Hierbij staat de kwaliteit van leven van de cliënt centraal. Naast sturen en coachen, coördineer jij tevens de zorg rondom de cliënt en indiceert de zorg die nodig is. Van jou als verpleegkundige niveau 5 wordt verwacht dat je in staat bent om de kwaliteit van zorg te optimaliseren. Je weet hierin je collega’s, leerlingen en stagiaires te stimuleren en enthousiasmeren en vindt het leuk om jouw kennis met hen te delen. 
 
Verpleegkundig leiderschap
Als verpleegkundige niveau 5 vervul je binnen je team en onze organisatie een centrale rol als het gaat om de bevordering van een lerende cultuur, waarin jij en jouw team zich kan verbeteren en bekwamen. Santé Partners ziet de waarde van jou als verpleegkundige niveau 5 en wil je graag verder in je kracht zetten. Daarom kennen we binnen onze organisatie het traject Verpleegkundig Leiderschap  waarin jouw ontwikkeling als wijkverpleegkundige centraal staat. 
 
Wat wij bieden?

Uiteraard verdien je een salaris passend bij jouw functie en kennis en ervaring als Verpleegkundige niveau 5. Deze functie wordt gewaardeerd volgens FWG 50 (CAO VVT) minimaal €2.468,58- en maximaal €3.582,26 bruto per maand op basis van 36 uur. Afhankelijk van jouw rooster heb je ook recht op onregelmatigheid toeslag, want je werkt flexibel. We bieden je ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenopbouw, een goede reiskostenregeling, een eindejaarsuitkering (8,33 %), aanvullend volgen er twee cao verhogingen: 3,5% per juni 2020 en 3% per juli 2021. Je krijgt een mobiele telefoon en laptop. Daarnaast zijn er diverse mogelijkheden om je verder te ontwikkelen via onze Santé Academie, met een ruim aanbod van cursussen, scholing en opleidingen. De VTH-scholing worden gefaciliteerd en vergoed door de Santé Academie. Tevens heb je ruim 6 weken vakantie. Wij investeren in mensen, dus ook in jou!

Wie ben jij? 
Je hebt een hbo-V diploma afgerond of bent een gediplomeerd A-verpleegkundige met aanvullende MGZ en beschikt over een geldige BIG registratie. 
Je bent in staat een team te coachen, maar weet hen tevens te bewegen naar zelfsturing.
Je bent communicatief sterk en beschikt over de nodige overtuigingskracht.  
Tevens herken jij je in ‘de 6 CanMEDS rollen’ die vanuit V&VN beschreven zijn voor de zorgverlener.  
Je hebt oog voor kwaliteit en de slag die daarin gemaakt kan worden.
In je werk ben je kritisch en je beschikt over reflectievermogen.
 
Informatie en solliciteren
Ben jij hét vertrouwde gezicht voor ons team? Dan is deze baan als verpleegkundige niveau 5, passend voor jou. Solliciteer dan via de ‘direct solliciteren button’ Voor meer informatie neem gerust contact op met onze recruiter Tessa Walschots (06-82512924) of recruitment assistent Thea van Biesbergen (06-10023974. Nemen wij niet direct op? Klik op het What’sApp iccoontje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op. Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met de gebiedsmanager, Jeroen Bras (06-22113032)
 

Sollicitatie procedure

Je solliciteert
Leuk dat je gesolliciteerd hebt! Binnen twee weken na het indienen van jouw sollicitatie, hoor jij hoe de verdere sollicitatieprocedure eruit gaat zien.
Eerste gesprek
We maken graag persoonlijk kennis met je. Mocht het van beide kanten klikken, dan winnen we een referentie bij je in. Er volgt vaak nog een tweede gesprek.
Tweede gesprek
Wij vinden het erg belangrijk dat er een klik is met jouw directe collega’s. Het tweede gesprek zal plaatsvinden met iemand van het team of je loopt een keer een dagje mee.
Arbeidsvoor­waarden
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! We nodigen je uit voor een arbeidsvoorwaardengesprek.
Aan 't werk
Welkom bij Santé Partners! Leuk dat je onze nieuwe collega wordt. Je ontvangt snel een uitnodiging voor onze introductiedag.

Wat we nog meer bieden

Werken in de regio…

Binnen Santé Partners zijn er meer dan 100 (wijk)teams, er is dus altijd wel wijkteam bij jou in de regio. Reizen voor een leuke baan, vinden wij niet nodig. Wij gaan dan ook samen met jou op zoek naar een passend baan bij jou in de buurt.

Lekker in je vel...

Wij waarderen jouw inzet! Santé Partners investeert in jouw gezondheid, vitaliteit en fitheid. Wij organiseren fit- en vitaal markten, geven korting op onze aangesloten sportscholen en bieden diverse e-learningmodules aan zoals Mindfullness en Doen waar je blij van wordt.

De leuke dingen…

Naast jouw salaris bieden we je ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering (8,33%), een goede pensioenregeling en ruim zes weken vakantie. Santé Partners hecht veel waarde aan een goede werk-privé balans. Samen met jou kijken we welk type contract het beste bij jou past.

Leren en ontwikkelen...

Wie gezond en vitaal wil zijn, heeft water en voedingsstoffen nodig. Om kennis op te doen en jezelf persoonlijk te ontwikkelen, heb je bekende en nieuwe verfrissende leerstof nodig. Waardoor je ook weer kunt groeien in je werk. De Santé Partners Academie bied je deze groei! En dat alles op één centrale plek!

Relevante vacatures

Bekijk alle vacatures

Geen vacature missen?

Stel je eigen vacaturemelding in en ontvang per e-mail nieuwe vacatures die voor jou interessant zijn, of stuur ons een open sollicitatie.